//
Tu lasi...
Dāvanu zivēles ABC, Fakti par Ziemassvētkiem, Orange Expert, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Svaigas Idejas

Ziemassvētku Dāvanu tradīcijas

Ziemassvētku tradīcijas mums iedvesmo uz laipnību un dāsnumu, varbūt tieši tāpēc Ziemassvētku tradīcijas ir tik izplatītas pa pasauli. Ar Ziemassvētku dāvanām mēs izrādām mūsu attieksmi un jūtas pret viens otru.  Dāvanu dāvināšanas process tika ieviests 13.gs., Franču mūķenes uzsāka dāvināt dāvanas nabagiem  tieši Svētā Nikolaja dienas, priekšvakarā. Kas drīzumā tika represēts no viduslaiku baznīcu puses.
Kādām dāvanām dod priekšroku Ziemassvētkos
Lielāka uzticība ir Latvijā audzētām eglītēm

Pašās Ziemassvētku dāvanu, dāvināšanas tradīcijas sākumā  cilvēki nedāvināja  dārgas dāvanas un neuztraucās par to cenu, vai citu cilvēku attieksmi, viņi vēlējās apsveikt un ieviest prieka sajūtu šajā dienā. Dāvinot vienu augli, vai arī vienkāršu rotaļlietu. Dāvanas netika iesaiņotas, vai izpušķotas, vienkārši tikai pasniegtas no rokas, rokā, vai arī uzkārtas uz egles, no tiem laikiem arī parādījās un kļuva populāra Ziemassvētku eglītes tradīcija.

Dāvanu dāvināšanas tradīcijas koloniālā Amerikā tika noteiktas pēc klassu atšķirības, nabagie griezās pie bagātiem un prasīja ēdienu, dzeramo, vai arī naudu. Un 1820.gadā aizņēmās no Ņujorkas holandiešiem ideju par dāvanu dāvināšanas procesa transformāciju par vecāku Ziemassvētku dāvanu dāvināšanu saviem bērniem. Mūra dzejolis „The Night Before Christmas”, kuru mēs labi pazīstam, tika izmatots kā Ziemassvētku komercializācijas faktors. Uz Ziemassvētku iepirkšanās gars tika izmantots, lai izvadītu cilvēkus no ilglaicīgās 1839-1840. Gada depresijas. Varbūtās mums arī šobrīd ir nepieciešama tik vien atpūta, Ziemassvētku gars Rīgā, lai izvadītu Latviju no pēc krīzes depresijas, Shoppings var būt ne tik vien staigāšana pa veikaliem, bet tieši svētku sajūtas, krāšņo veikalu skatlogi, Ziemassvētku tirdziņi, būtībā visa svētku burvība, kas mūs noskaņo uz laimes viļņa jau sākot no 1. Decembra.

Noskaņojies uz Ziemassvētkiem iepērcies Ziemassvētku dāvanas ietaupot  un atļaujies uzdāvināt vairāk! Shoppings Viļņā Orange Weekend’s pasākums ir ne tikai iepirkšanās Viļņā, bet tieši atpūta un izklaide, kura ir tik nepieciešama, pozitīvās emocijas, laimes sajūta, jauni draugi, kuras tev dāvā pasākumā laikā. Pārsteidzošā Trakai pils apskate iedvesmo un pārsteidz, piepildi ikdienišķo dzīvi ar jauniem , svaigiem  un sulīgiem  iespaidiem Orange Weekend’s pirms svētku pasākumā!

Fakti par Ziemassvētku rotājumiem

Diskusijas

2 domas par “Ziemassvētku Dāvanu tradīcijas

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: