//
Tu lasi...
Interesanti fakti, Kurp aiziet?, Latvijas mākslinieki, Made in Latvia, Notiek Latvijā, Pasākumi, Pasākumi Rīgā, Svaigas Idejas, Video, Ārkārtīgs Talants

JohnyBoy Repa mākslinieks no Latvijas

Johnyboy – mākslinieka Denisa Vasilenko skatuves pseidonīms. Deniss dzimis un dzīvo Latvijā. Kā uzzinājis Orange Weekends 2009. gadā hip-hop portāls LVHH.lv atzinis viņu par Latvijas labāko repa mākslinieku. Nepilnu 2 gadu laikā Johnyboy sasniedzis pirmos karjeras augstumus, kurus pamanot nevar palikt vienaldzīgs. Viņš izpelnījies uzvaras dažādos interneta rap-battle konkursos, tai skaitā 2 reizes kļuvis par uzvarētāju indarnb.ru rubrikā Wanna be a rapper, kas kļuvusi par atspēriena punktu un pulcēšanās vietu daudziem pazīstamiem repa izpildītājiem. Par viņa galveno līdzšinējo sasniegumu uzskatāma uzvara portāla indarnb.ru indaBattle rap-battle, kur Johnyboy pārspējis 8000 citus dalībniekus. Klausītāji visvairāk iecienījuši Johnyboy skanīgo, atmiņā paliekošo balsi un prasmīgās intonatīvās balss spēles. Viņam izdodas neieciklēties viena stila ietvaros kā lielākajai daļai repa mākslinieku, bet pastāvīgi attīstīt talanta robežas un izmēģināt sevi jaunos hip-hop žanros.

2010. gadā Johnyboy noslēdza sadarbības līgumu ar producentu kompāniju Moshkanov Films. Veiksmīgas sadarbības rezultātā izdoti 4 mūzikas videoklipi, kas augsti novērtēti gan internetvidē, gan televīzijā. Pirmais kopējais Johnyboy un Moshkanov Films projekts videoklips “Vasara Maskavā/Лето в Москве” tika uzņemts Maskavas bēdīgi slavenās kartās vasaras laikā, un tā uzņemšanā piedalījušies ap 100 cilvēku. Videoklipa izvirzīšana nominācijai Labākais video telekanāla OETV mūzikas industrijas prēmijai decembrī kļuva par apliecinājumu atzinīgajam novērtējumam no pielūdzēju un profesionāļu puses.

2011. gada vasarā klajā nāca pirmais Johnyboy oficiālais mūzikas albums „Aukstums/Холод”, kurā ietilpa 20 autobiogrāfiskas dziesmas. Dziesmu vārdu autors ir reperis pats un tās balstītas uz patiesiem dzīves pārdzīvojumiem un stāstiem. Pēc mūzikas albuma iznākšanas un veiksmīgu sadarbību turpinot, dienas gaismu ieraudzīja dziesmu „Nelūdziet piedošanu/Не просите извинений”

“Šķembas/Щепки” un “Mana istaba tukša/Моя комната пуста” mūzikas video.

Pēdējā no tiem, ļoti sirsnīgajā un patiesajā dziesmas “Mana istaba tukša/Моя комната пуста” vizualizācijā, galveno varoņu lomās iejutās Johnyboy mīļotā ģimene, kurai viņš šo dziesmu veltījis – trīs gadu vecais brālis Timurs un mamma. Debijas nedēļas laikā šī video skatītāju skaits kanālā YouTube sasniedza skaitli 200 000, kas uzskatāms par augstu sasniegumu personīgajā karjerā un Latvijas pārstāvēto mūziķu vidū kopumā.

Kā uzzināja Orange Weekends pašlaik ir veiksmīgi pabeigta  klipa „Nedzimušais/Не рождённый” filmēšana, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tādai problēmai kā jauniešu vidū bieži veiktie aborti. Mūzikas video būs patiesi skarbs, bet tā veidotāji ir pārliecināti – klips atstās dziļas pēdas skatītāju apziņā un sirdīs, tādējādi glābjot no nāves daudzus vēl nedzimušus bērnus.

Rudenī aizsākās pirmā Johnyboy koncerttūre pa Ukrainas, Krievijas un Baltkrievijas pilsētām. Viņš jau vairākkārtēji uzstājies Maskavā, Kijeva, Harkovā, Odesā, Kirovā, Belgorodā un citās NVS valstu pilsētās. Johnyboy popularitāte strauji uzņem tempus un viņa klausītāju skaits aug ar katru dienu, kas ir skaidrs pierādījums tam, ka mūsdienu jaunatnei nepieciešami šādi mākslinieki un vērtības, kuras viņi pozicionē.

Foto: Johny Boy official site

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Advertisements

Diskusijas

3 thoughts on “JohnyBoy Repa mākslinieks no Latvijas

  1. Dziedātājs ir viemkarši ideals… :*

    Posted by Aleksandra | februāris 18, 2013, 21:20
  2. Johnyboy pats labākais ❤ 🙂

    Posted by Ilāna | marts 27, 2013, 17:58
  3. the best from best:) tak derzatj:)

    Posted by blondinka | jūlijs 23, 2013, 16:17

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
Advertisements