//
Tu lasi...
Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Svaigas Idejas, Tehnoloģijas, Video

Zvaigžņu sejas PRADA LG 3.0

Jaunais LG PRADA ar zvaigžņu sejām aktieri Edvardu Nortonu/Edward Norton un modeli Darju Verboviju/Daria Werbowy parādās pārdošanā Latvijā ar 7.februāri. Kā uzzināja Orange Weekends PRADA tālrunis no LG 3.0 apvieno PRADA unikālo stilu ar LG inovatīvajām tehnoloģijām un var lepoties ar vienu no lielākajiem (4,3 collu) un spilgtākajiem (800 nitu) skārienekrāniem pasaulē. Elegantais, melnais tālrunis veidots, sekojot PRADA dizaina tradīcijām, turklāt tam ir pilns skārienekrāns un PRADA Saffiano zīme uz tālruņa aizmugurējās daļas. Katra detaļa veidota ar izsmalcinātu vienkāršību, turklāt tālrunī iestrādāta arī LG vadošā Floating Mass tehnoloģija, kas optiski vēl vairāk samazina jau tā 8,5 mm plāno viedtālruņa korpusu. Kā informē LG-One, Sabiedrisko attiecību konsultante, Līga Rutkovska.

Elegants un iespaidīgs, PRADA tālrunis no LG 3.0 var lepoties arī ar 1.0GHz divkodolu, divkanālu (Dual-Core/ Dual-Channel) arhitektūru ātrdarbīgai veiktspējai, kā arī divu joslu (dual-band) wi-fi efektīvai interneta pārlūkošanai. Tālruni iesējams papildināt ar PRADA tālruņa aksesuāriem – tālruņa turētāju, Bluetooth austiņām vai elegantiem tālruņa ietvariem.

PRADA sejas ir slavenais amerikāņu aktieris Edvards Nortons, kurš savas karjeras laikā filmējies tādās filmās kā Pirmatnējās bailes/Primal fearAmerikāņu vēsture X/American History XDebesu valstība/Kingdom of Heaven un Cīņas klubs/Fight ClubEdvards Nortons pierādījis sevi arī kā veiksmīgu rakstnieku un režisoru, piedaloties filmas Neticamais Halks/The Incredible Hulk aizkadra uzņemšanas procesā. Līdzās Edvardam Nortonam kampaņā piedalās arī ukraiņu/kanādiešu izcelsmes modele Darja Verbovija, kura vairākkārt strādājusi ar PRADA, kā arī daudziem citiem vadošajiem modes uzņēmumiem.

Abas slavenības guvušas ievērojamus sasniegumus savā profesijā – aktieris Edvards Nortons nominēts Amerikas Kinoakadēmijas balvai/Academy Award, savukārt modele Darja Verbovija sasniegusi rekordu, atklājot un noslēdzot visvairāk modes šovu vienā sezonā, kā arī pēdējo gadu laikā viņa bijusi viena no pelnošākajām modelēm.

LG ir pagodināts uzņemt šīs talantīgās un veiksmīgās personības savā komandā, lai iepazīstinātu ar jauno viedtālruni, saka LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). Viņi atspoguļo PRADA tālruņa no LG 3.0 esenci, apvienojot stilu un izsmalcinātu saturu.

 Ar lielu prieku sadarbojos ar PRADA un LG – tie ir globāli zīmoli ar nevainojamu reputāciju, kas tiek respektēti un augsti novērtēti inovāciju jomā, saka Edvards Nortons.

foto: SlashGear

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: