//
Tu lasi...
Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Svaigas Idejas

Augstākā Kvalitāte ar 12 Zvaigznēm

Šis dzēriens ir iekļauts pasaulē atpazīstamāko stipro alkoholisko dzērienu TOP 50 sarakstā. Unikālas garšas receptūra, tā darīšanā vīnogu spirtam tiek pievienoti muskata vīni, rožu ziedlapiņu un citu Vidusjūras augu ekstrakti, tādēļ Grieķu brendijs Metaxa izceļas ar neatkārtojamu garšas maigumu un izteiktu aromātu. 


Metaxa 12* izgatavošanai tika Izvēlēti augstas kvalitātes vīnu destilāti, kas izturēti ozolkoka mucās līdz pat 12 gadiem, un muskatvīnus, kas īpaši atlasīti no Samas salas vīna dārziem, Metaxa 12* ir mirdzošā dzintara nokrāsā ar bronzas lāsumiem. Šī dzēriena bagātīgā buķete atbrīvo kaltētu ziedu un augu aromātus, kā arī šokolādes, īrisa konfekšu garšas notis un apelsīna miziņu aromātus. 
Patlaban Latvijā Metaxa ir TOP 3 Premium klases brendija zīmols. Latvijā līdz šim bija pieejami Metaxa 3*, Metaxa 5*, Metaxa 7* un Metaxa Private Reserve. Kā uzzināja Orange Weekends, 2011. gadā Metaxa meistars Konstantins Raptis izstrādāja jaunu šīs līnijas produktu – Metaxa 12*, kurš turpmāk būs pieejamas arī Latvijā.

Metaxa 12 zvaigznes augstākā kvalitāte ar bagātīgu buķeti, neatkārtojamu garšas maigumu un izteiktu aromātu.  BAUDA tīrajā veidā vai kokteilī.

Metaxa 12* kvalitāti garantē meistars Konstantins Raptis ir piektais Metaxa Meistars pēdējo 123 gadu Metaxa pastāvēšanas vēsturē, kurš ir gan sertificēts vīndaris, gan arī augstas klases meistars darbā ar stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Tāpat viņš kā smaržu meistars lieliski pārzina ziedu un augu pasauli un to saderību ar alkoholiskajiem dzērieniem. Reti kur pasaulē vēl ir sastopams tik zinošs speciālists, kurš tik labi pārzina gan vīna, gan stipro alkoholisko dzērienu darīšanas noslēpumus. Konstantins Raptis ir atbildīgs par šī dzēriena pagatavošanu jau 27 gadus un ir arī autors jaunumam Latvijā – Metaxa 12*


Noderīgi Zināt!


Brendijs– augļu vai ogu vīna destilācijas produkts, kuru iztur ozolkoka mucās.
Visus pasaules brendijus var sadalīt trijās grupās:
1. Vīnogu brendijs (eau-de-vie de vin).
2. Brendijs no izspaidām (eau-de-vie de marc).
3. Augļu brendijs (eau-de-vie de fruits).
Pasaules labākajiem brendijiem ir savi individuāli nosaukumi.Konjaks (Cognac), Armanjaks (Armagnac), Amerikāņu brendijs(American Brandies) un citi.
Brendija uzglabāšanas un pasniegšanas temperatūra ir +18 +20 grādi.
V.S. – V.S.O.P. un citus tāda paša vecuma konjakus pasniedz kā aperitīvu vai diģestīvu, long vai short drink kokteiļos, kā arī bauda tīrā veidā konjaka glāzēs ar tilpumu no 100 – 350ml.
Bezalkoholiskie savienojumi varētu būt ūdens, praktiski visa veida sulas un limonādes, kafija, tēja, piens un kakao.
Alkoholiskie savienojumi varētu būt dažādu veidu liķierīši.
X.O. un citus tāda paša vecuma brendijus pasniedz tikai tīrā veidā un kā diģestīvu, konjaka glāzēs ar tilpumu no 350 -700ml. Atceries, šāda vecuma konjakus kokteiļos izmantot nevajag.


Kokteiļu ideja:


Tev vajag: 40g Brendija, 2 Tējkarotes cukura sīrupa, 1 olas dzeltenums, muskatrieksts
Pievieno ledu un VISU sakrati šeikerī. Dzērienu pārlej šampanieša glāzē un uzkaisa mazliet sarīvētu muskatriekstu.

Metaxa Suntonic koktēlis: 2 vai 3 ledus gabali, lielā garā glāzē, 1 ½ oz Metaxa 5* 2 oz auksta tonika, pasniedz ar apelsīnu vai citrusa šķēlīti.

VUOLA!

Orange Weekends pēc bar.lv,cālis.lv,e-xo.lv, Prae sabiedrisko attiecību projektu vadītājas Leldes Sāres izsniegtiem materiāliem.

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
Advertisements