//
Tu lasi...
Galerija, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Pārsteidzoši, Svaigas Idejas, Tehnoloģijas

Luksus Telefons ar Dvēseli

Telefons ar dvēseli? Mobiado Luksus telefonu ražotājs un Luksus mašīnu ražotājs Aston Martin izstrādāja un laida gaisā pirmo caurspīdīgo Android telefona prototipu. CTP002 tālrunis, ir taisīts no stikls ar skārienjūtīgu krāsu, kas ir ietverts vienā lielā,caurspīdīgā safīra stiklā ar divām titāna malām no kreisās un labās puses.

This slideshow requires JavaScript.

Tas ir tālu no tā, lai vienkārši būtu par super telefonu ar stilīgu Aston Martin logo, CPT002 var savienot ar pašu Aston Martin automašīnu un pat vadīt vairākas automašīnas funkcijas. Auto displejā varēs aplūkot karti ar vietējiem Foursquare (sociālais tīks) draugiem. Kamēr kamera ir integrēta ar mašīnu varēs uztaisīt bildes un nosūtīt tās saviem draugiem Facebook vai čivināt Twitter,kā arī sadursmes gadījumā CTP002 akselerometrs pārbaudīs vadītāja ķermeni, sniedzot automobiļa drošības spilveniem vairāk informācijas par to, kā reaģēt, dotajā situācijā.

Pagaidām tas ir tikai koncepts, bet tas nav vienkāršs telefons, kas nekad nepastāvēs. Aston Martin kopā ar  Mobiado strādā, lai izgudrotu un radītu reālu produktu saviem klientiem, kas varēs atbilst, šādām pagaidām netik reāli skanošam konceptam.

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: