//
Tu lasi...
Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Tehnoloģijas, Video

Luksus tālrunis PRADA – LG 3.0 tagad arī Latvijā

Tagad arī Latvijā ilgi gaidītais PRADA tālrunis no LG 3.0. Šis ir jau trešais LG Electronics (LG) un PRADA veiksmīgās sadarbības rezultātā radītais tālrunis, kas apvieno PRADA unikālo stilu un LG inovatīvās tehnoloģijas.Kā uzzināja Orange Weekends PRADA tālrunis no LG 3.0 izceļas ar vienu no lielākajiem (4,3 collu) un spilgtākajiem (800 nitu) skārienekrāniem pasaulē.

PRADA tālrunis no LG 3.0 nodrošina ne tikai iespaidīgu funkcionalitāti, bet arī unikālu lietošanas pieredzi. Ievērojot minimālismu dizaina stratēģijā, tālrunim ir speciāli radīts interfeiss ar unikālām melnas, pelēkas un baltas krāsas izvēlnes iespējām un ikonām. Turklāt jāpiemin, ka vairākas lejupielādētās aplikācijas iespējams saskaņot ar tālruņa kopējo interfeisa dizainu. Izmantojot tālruņa īpašo interfeisu, lietotāji var novērtēt arī visas jaunākās Android Gingerbread operētājsistēmas priekšrocības ar iespēju vēlāk veikt atjauninājumu uz Android Ice Cream Sandwich.

This slideshow requires JavaScript.

Tālruņa lielais (4,3 collu) un spilgtais (800 nitu) skārienekrāns ļauj ērti pārlūkot foto vai citu saturu pat spožā saules gaismā. Savukārt ar 8MP kameru un līdz pat 8GB atmiņas ietilpību visi ‘Life is Good’ momenti var tikt iemūžināti un baudīti augstākajā kvalitātē. Elegants un iespaidīgs, PRADA tālrunis no LG 3.0 var lepoties arī ar 1.0GHz divkodolu, divkanālu (Dual-Core/ Dual-Channel) arhitektūru ātrdarbīgai veiktspējai, kā arī divu joslu (dual-band) wi-fi efektīvai interneta pārlūkošanai.

Elegantajam PRADA tālrunim no LG 3.0 ir pilns skārienekrāns un PRADA Saffiano zīme uz tālruņa aizmugurējās daļas, kas ir kā personisks akcents produkta askētiskajam dizainam. Rūpīga darba un pētījumu rezulātā LG un PRADA izstrādājuši Saffiano zīmi ar neregulāru formu, tādējādi padarot to par grūti atdarināmu. Katra tālruņa detaļa veidota ar izsmalcinātu vienkāršību, turklāt tajā iestrādāta arī LG radītā Iluzorā izmēra tehnoloģija (Floating Mass Technology), kas optiski vēl vairāk samazina jau tā 8,5 mm plāno viedtālruņa korpusu.

Zvaigžņu sejas PRADA LG 3.0

Stila viedtālrunis PRADA no LG 3.0 sniedz unikālu lietošanas pieredzi, atspoguļojot lietotāja personiskās vērtības un identitāti. Tālruni iespējams papildināt arī ar PRADA tālruņa aksesuāriem – tālruņa turētāju, Bluetooth austiņām vai elegantiem tālruņa ietvariem.

Jāpiemin, ka PRADA no LG 3.0 ir pirmais un vienīgais tālrunis, par kuru lietotāji atsaucās kā “iekārojamu” Android tālruni ar “emocionālu pieskārienu”.

Specifikācijas PRADA tālrunim no LG 3.0:

* Operētājsistēma: Android Gingerbread

* Atmiņa: 8GB

* Ekrāns: 4.3”

* Izšķirtspēja: WVGA (800 x 480)

* NOVA displejs: 800 nitu

* Kamera: 8MP

* Procesors: 1.0GHz Dual-Core/ Dual Channel

* Akumulators: 1540mAh

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: