//
Tu lasi...
From LATVIA With LOVE, Kurp aiziet?, Latvijas mākslinieki, Made in Latvia, Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Video

Noslēgusies 16. Rīgas modes nedēļa

Rīgas modes nedēļas laikā, kura notiks no 21. līdz 24. martam, tradicionāli tika prezentētas labāko Latvijas modes dizaineru un zīmolu kolekcijas, tādu kā Natālija Jansone, Žanete Auziņa, Katja Šehurina („katyakatya shehurina”), Sarmīte Ostaneviča, „Narciss”, „SockBox”, “QooQoo”, ka arī „One Wolf” (Agnese Narņicka), „Glam Deco” un „Red Salt” (Indra Salceviča). Šosezon RFW laikā tika prezentēts Igaunijas zīmols „Pohjanheimo” un jau labi pazīstamā Latvijas publikai Lietuvas modes zīmola „D.EFECT” nākamās sezonas sieviešu tērpu kolekcija. Par šīs Modes nedēļas īpašo viesi kļuva Itālijas zīmols „Leitmotiv”, kurš uz doto brīdi ir žurnāla „Vogue Italia” favorīts. Šī skate notika pateicoties sadarbībai ar interneta izdevumu  Design42Day.com. RFW ietvaros t/c „Sky & More” notika vēl vienas īpašās kolekcijas prezentācija – „Perwoll Brilliant Colors by Narciss”. Tā ir unikālā kolekcija, ko radījuši modes zīmola „Narciss” dizaineri sadarbībā ar zīmolu „Perwoll” un Latvijas vadošo trikotāžas ražotāju „Ogres Trikotāža”.

Žanete Auziņa

Žanete Auziņa

RFW atklāšanas pasākums notika 21. martā vīnu bāra „La Villa” (Blaumaņa 3). Kā uzzināja Orange Weekends Modes nedēļas sākumu oficiāli atklāja īpaši šim vakaram uz Latviju atvestā Igaunijas dizaineru Liisi Eesmaa & Aldo Jarvsoo & Tanel Veenre modes skate. Vakara viesi baudīja mūziku no DJ Dubra, džeza noskaņas Diānas Pīrags izpildījumā kopā ar Jūliju Mihailovu (projekts „JAZZY”) un cienastus no “Julius Meinl”, „Absolut” un „Laima”.

RFW oficiālais klubs otro sezonu bija nakts klubs „Coyote Fly”, kurā notika trīs ballītes: „Creative Latvia Fashion Show & Color Party” ar „QooQoo”, „Paiya” un „Penelopes tauriņi” zīmolu modes skatēm; „COSMOPOLIAN Party” ar skatēm no „BIK BOK” un „G-Star Raw”; un „RFW Models Awards & ABSOLUT Freak Party” ar šovu no Aleksandra Vasiļenko un radošās apvienības „Culte Bizarre”. Modes nedēļas pēdējā ballītē pēc tradīcijas tika paziņotas un apbalvotas RFW pieprasītākās modeles – šosezon pirmo vietu dabūja Andra Adamoviča (Gints Bude Model Management), otro vietu sadalīja Alise Znaroka („Natalie”) un Anete Auziņa (Gints Bude Model Management), trešajā vietā – Agneta Januševiča (Gints Bude Model Management).

RFW skašu norises vietā, viesnīcas „Radisson Blu Hotel Latvija” 2. stāvā 22. un 23. martā darbojās dizaineru showroom, kuru organizēja Latvijas modes mākslinieku interneta veikals www.CreativeLatvia.com. Showroom telpā varēja apskatīt tērpus no tādiem modes zīmoliem kā „QooQoo”, „Narciss”, „SockBox”, „Paiya”, aksesuārus no „BuduArt”, „FeltStyle”, „ArtBag”, „Penelopes tauriņi” u.c. Savukārt galvenais akcents bija dizaineres Līgas Bangas pavasara/vasaras kleitas un mākslinieces Evijas Ķirsones apgleznotās kurpes. Tur pat RFW foajē zīmols „Woolings.com” prezentēja savas Krievijas tūbas zābaku mūsdienu variācijas.

Turpinot veicināt Latvijas dizaineru atpazīstamību un Rīgas, kā Baltijas modes centru, imidžu ārvalstīs, RFW organizatori katru gadu aicina apmeklēt Rīgas modes nedēļu pasaulē zināmu mediju pārstāvjus. Šogad, pateicoties www.LiveRiga.com atbalstam, RFW viesojās žurnālisti no Cosmopolitan (Krievija), Marie Claire (Itālija), Maxim.it, Vogue.it, Fashion Illustrated magazine (Itālija), Design42day.com, Fashion Collection (Krievija), PROfashion (Krievija), TimeOut (Krievija), kā arī daudzi citi.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: