//
Tu lasi...
From LATVIA With LOVE, Kurp aiziet?, Latvijas mākslinieki, Made in Latvia, Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Pievēs Uzmanību, Svaigas Idejas, Ģimenes atpūta

Intertextil Balticum – nozīmīgākais tekstilnozares pasākums Baltijas valstīs!

No 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā notiks 17. starptautiskā tekstila, apģērbu, ādas izstrādājumu un ražošanas iekārtu izstāde “Intertextil Balticum 2012”, kas piedāvās vēl nebijušu preču un pakalpojumu ekspozīcijas, modes skates, forumu un kontaktbiržu biznesa veicināšanai, jaunās pavasara/vasaras sezonas kolekcijas un jauno modes mākslinieku konkursu “Habitus Baltija 2012”.

Kā uzzināja Orange Weekends, izstādē piedalīsies 180 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Itālijas, Indijas, Krievijas, Ķīnas, Baltkrievijas, Somijas, Spānijas, – un piedāvās audumus, mājas tekstilu, gatavos apģērbus, veļu, trikotāžu, kažokādas izstrādājumus, apavus un ādas galantēriju, šūšanas piederumus un materiālus gatavo izstrādājumu šūšanai, apģērbu aksesuārus un rotaslietas. Izstādē būs arī dažādu ražošanas iekārtu un jaunāko tehnoloģiju piedāvājums.

“Intertextil Balticum 2012” plašā tematika piedāvā daudzpusīgas iespējas sadarbībai, kopuzņēmumu veidošanai un mārketingam – gan lielajiem uzņēmumiem, kas jau pazīstami citu valstu tirgos, gan jaunajiem, kuri vēl tikai meklē ceļu līdz patērētājam. Šogad izstāde piedāvā tikties ar citu valstu iepircējiem un iegūt jaunus sadarbības partnerus. “Intertextil Balticum 2012” apmeklēs uzņēmēju delegācijas arī no Krievija un Baltkrievijas,” norāda “Intertextil Balticum” projekta vadītāja Ilze Avota.

Forums biznesa attīstībai

13. aprīlī pirmo reizi notiks 1. Ziemeļvalstu un Baltijas modes un tekstila forums “Ilgtspēja un jauni tirgi”, kuru rīko Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, Dānijas Kultūras institūts, Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palāta Apvienotajā Karalistē, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Foruma uzdevums ir veicināt globālo sadarbību un rosināt dialogu starp Ziemeļvalstu, Baltijas, Eiropas Savienības, Krievijas un NVS valstu, Ķīnas, Indijas un Lielbritānijas industriju pārstāvjiem.

Tā ir unikāla izdevība Latvijas uzņēmējiem īstenot jaunus sadarbības projektus, pārrunāt idejas, kā veidot ilgtspējīgu un ienesīgu modes biznesu un iegūt pieredzi, – kā piemēroties strauji mainīgās rūpniecības un ekonomikas apstākļos, kā izprast patērētāju vajadzības un piedāvāt vajadzīgos produktus,” norāda “Intertextil Balticum” projekta vadītāja Ilze Avota.

Forumā uzstāsies ražotāji, tirgotāji, modes eksperti un nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Krievijas, Lielbritānijas un ASV. Pasākuma dalībnieki diskutēs par mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī jauno dizaineru virzīšanu Skandināvijas, Lielbritānijas, ASV un Krievijas tirgos. Skatīt Foruma programmu. Dalībai forumā vēl var pieteikties līdz 11. aprīlim!

14. aprīlī Ķīpsalā notiks arī tikšanās ar Maskavas, Pleskavas un Vitebskas apgabalu uzņēmumu delegāciju pārstāvjiem: ražotājiem, iepircējiem, veikalu vadītājiem, kuru mērķis Latvijā ir atrast jaunus piegādātājus. Viņi meklē sadarbības partnerus, kuri ražo apakšveļu, gultasveļu, segas, spilvenus, zeķes, trikotāžas apģērbus, bērnu un pusaudžu apģērbus, elegantus sieviešu un vīriešu apģērbus u.c.

Modes aksesuāru un rokdarbu paradīze

Arī šosezon modes piederumi, aksesuāri un rokdarbi ir uzmanības centrā! Tāpēc, līdzās audumu, apģērbu un iekārtu ražotājiem, izstādē piedalīsies arī rokdarbu meistari ar brīnišķīgiem izstrādājumiem visādās rokdarbu tehnikās, dažādu amatu meistari, tērpu un modes aksesuāru dizaineri un izejmateriālu vairumtirgotāji.

Būs skatāmi dažnedažādi meistardarbi: adījumi, tekstilmozaīka, izšuvumi, ādas izstrādājumi, dažādās tehnikās veidotas rotas, daudzveidīgi modes aksesuāri, ekskluzīvas apģērbu detaļas, somas, maki, cepures, dažādas mīļlietiņas u.c. Savus oriģinālos darbus piedāvās “Punktiņu rotaļa”, “Art-City”, “Ginger-jewelry”, “Happy Hats”, SIA “Geleos”, SIA “Oruz”, “Arto-1”, “Liva Silk”, “Bang Bang Shop”, “Little Lady”, mākslinieces Līga Upīte, Ksenija Miļča, Ieva Bambale, Inita Jaunsauska, Marika Bušmane u.c.

Kāzu tērpi un oriģinālas idejas kāzām

Lai gatavošanās kāzām nepārvērstos par stresainu distanču maratonu pa dažādiem veikaliem, saloniem un kāzu aģentūrām, “Intertextil Balticum 2012” Kāzu salonā varēs vienuviet apskatīt vadošo Latvijas kāzu tērpu salonu un kāzu pakalpojumu sniedzēju jaunās sezonas piedāvājumu.

Kāzu salonā varēs izvēlēties tērpus un aksesuārus, saņemt praktiskas konsultācijas kāzu rīkošanai. Šeit varēs salīdzināt kāzu salonu piedāvāto tērpu stilu un izvēlēties sev piemērotāko. Turklāt katrs Kāzu salona dalībnieks piedāvās īpašas cenas un speciālas atlaides savām precēm!

Kā uzzināja Orange Weekends, izstādē varēs novērtēt mākslinieces Ievas Janelsiņas mākslinieciski radošo kāzu kleitu kolekciju, kāzu modes studijas “Ingrīda” Latvijā ražotās kleitas, salona “Myosotis” piedāvās tērpu kolekcijas no Francijas, kāzu salona “Jūlija” piedāvātās “Maggie Sottero”, “San Patrick”, “Complice Stalo Theadorou” zīmolu kleitas u.c.

Košas modes skates

Ikviens izstādes laikā varēs vērot dažādas modes skates – gan vietējo dizaineru, gan ārvalstu viesu. Savas kolekcijas prezentēs Latvijas dizainere Olgas Andrejevska, uzņēmums “Linulāde”, Lietuvas uzņēmums “Edmundas ir Partneriai” un talantīgā dizainere Nadežda Piskun no Maskavas.

Maskavas galvassegu modes nama dibinātāji prezentēs divas skates – “No ziemas pavasarī” un “Krievijas stils”. Savas jaunākās skates piedāvās arī Lietišķo zinātņu universitātes (Somija) dizaina nodaļas studenti, Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” absolventi, kā arī Latvijas Lauku sieviešu apvienības dalībnieces.

Tiem, kuri vēl tikai sapņo par savām kāzām, īpaši varētu patikt kāzu kleitu modes skates, ko 15. aprīlī Ķīpsalā piedāvās saloni “Jūlija”, “Ingrīda” un modes māksliniece Ievas Janelsiņa.

15. aprīlī “Intertextil Balticum 2012” apmeklētāji varēs vērot sacensību par skaistuma karalienes kroni un cīņu par “Misters Latvija” titulu konkursa “Mis un Misters Latvija” fināla ceremonijā, kurš jau trešo gadu notiks Ķīpsalā.

Jaunākās modes tendences konkursā “Habitus Baltija 2012”

14. aprīlī 12. jauno modes mākslinieku konkursā “Habitus Baltija 2012” savas tērpu kolekcijas prezentēs 32 jaunie modes mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Somijas.

Par labākās skolas titulu sacentīsies 9 augstskolas – Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte, Viļņas Mākslas akadēmija, Telšu Mākslas fakultāte, Igaunijas Mākslas akadēmija, Eiroakadēmija (Igaunija), Tallinas Lietišķo zinātņu universitāte, Krakovas Mākslas un modes dizaina skola (Polija) un Lietišķo zinātņu universitāte „Novia” (Somija).

Ikviens, kam interesē mode, radošums, interesantas un stilīgas idejas, ir aicināts klātienē vērot konkursa “Habitus Baltija” tērpu skates, jo tieši šeit dzimst jauni talanti un tiek sniegts plašs ieskats nākotnes modes tendencēs, – tā projekta “Habitus Baltija 2012” vadītāja Ilona Ansone.

Izstādi “Intertextil Balticum 2012” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas vieglās rūpniecības uzņēmumu asociāciju un “Diplomatic Economic Club”.

Izstādes darba laiks:
13.–14. aprīlis 10.00–18.00
15. aprīlis 10.00–16.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – Ls 3,00
Pensionāriem, skolēniem – Ls 2,00

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
Advertisements