//
Tu lasi...
Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību

Monako princese kolekciju prezentē Latvijā!

Pirmo reizi Baltijā prezentē Monako princeses Greisas Kellijas piemiņai veltīto kolekciju

Kompānija MONTBLANC pirmo reizi Baltijā prezentējusi Monako princeses Greisas Kellijas piemiņai radīto rotaslietu, rakstāmpiederumu un pulksteņu kolekciju – Princesse Grace de Monaco. Kolekcija Princesse Grace de Monaco ir MONTBLANC veltījums Greisas Kellijas piemiņai – šogad aprit 30 gadi, kopš Monako princeses traģiskās nāves.

Greisa Kellija visā pasaulē pazīstama kā leģendāra un izcila personība – viņa bija Oskara godalgota aktrise un modes ikona, Monako princese un māte trīs atvasēm, tostarp pašreizējām Monako princim Albēram II.

Rīga ir vienīgā vieta Baltijā, kur prezentēta kolekcija Princesse Grace de Monaco.

Leģendām radītas kolekcijas – sena MONTBLANC tradīcija

Juvelierizstrādājumu kolekciju izstrāde par godu leģendārām personībām ir viena no senākajām MONTBLANC tradīcijām. Līdz šim kompānija īpašas veltījuma kolekcijas radījusi tādām personībām kā Džons Lenons, Alfrēds Hičkoks, Ingrīda Bergmane, Marlēna Dītriha, Grēta Garbo u.c.

Boriss Zavline (Boris Zavline), MONTBLANC reģionālais direktors Centrālajā un Austrumeiropā, un NVS valstīs: „Ikviena radītā kolekcija mums ir īpaša, taču esam sevišķi pagodināti izstrādāt veltījuma kolekciju tik leģendārai personībai kā Greisa Kellija. Elegances, cēluma un labdarības dēļ pasaulē tiek vilktas paralēles ar Monako Princesi un Princesi Diānu. Amerikāņu izcelsmes talantīgā aktrise 1950-tajos gados kļuva par vienu no spilgtākajām modes ikonām. Turklāt viņa iedvesmoja daudz jaunas un talantīgas personības cīnīties un piepildīt savus sapņus, nodibinot Princeses Greisas Fondu (Princess Grace Foundation-USA), ar kuru arī MONTBLANC nodibinājis labdarības partnerattiecības.”

Boriss Zavline norāda, ka tieši Princesse Grace de Monaco kolekcija ir ļāvusi veiksmīgi lauzt stereotipu par to, ka MONTBLANC ir izteikti muskulārs zīmols un kompānijas produkti paredzēti tikai vīriešiem. Princesei Greisai veltītā kolekcija izraisījusi milzīgu interesi visā pasaulē.

Kolekcijai iedvesmojas no princeses kāzu dāvanas – selekcionētas rožu šķirnes

This slideshow requires JavaScript.

Sievišķīgās un elegantās kolekcijas būtiskākā vadlīnija ir smalki rozā rožu ziedlapu motīvi, kas simbolizē Princeses Greisas Kellijas un Monako prinča Renē III īpašo kāzu dāvanu – speciāli selekcionētu rožu šķirni – Grace de Monaco, ko Greisa atzina par visbrīnišķīgāko kāzu dāvanu. Tāpat kolekcijas motīvi izstrādāti, iedvesmojoties no Monako Firstistes ģerboņa.

Kopumā kolekcija Princesse Grace de Monaco iekļauj kopā trīs produktu līnijas:

  • divas ierobežota daudzuma produktu līnijas (Limited Editions) „3” – par godu princeses 3 bērniem un „29” – par godu princeses dzimšanas gadam (1929.gads).
  • vienu speciālo līniju (Unlimited Special Edition).

Kolekciju raksturo elegantas, izteiktas formas, rombveida forma un īpaši rombveida gravējumi. Tāpat kolekcijas rotāšanai izmantoti īpaši sveķi karaliskā tumši violetā krāsā. Kolekcijā Princesse Grace de Monaco ietilpst rotaslietas, pulksteņi un rakstāmpiederumi.

Greisa Patrīcija Kellija

Greisa Kellija dzimusi 1929. gada 12. novembrī ASV, Filadelfijā, Pensilvānijas štatā. Greisa Kellija jau agrā jaunībā kļuva par pieprasītu aktrisi. Greisas Kellijas elegance un karaliskais vēsums iekaroja pasaulē pazīstamā režisora Alfrēda Hičkoka sirdi – tieši Greisa kļuva par režisora liktenīgo mūzu. Kopumā karjeras laikā Greisa Kellija spēlējusi kopā ar tādām kinozvaigznēm kā Klārks Geibls un Eva Gārdnere, kā arī dziedājusi kopā ar Frenku Sinatru un Luiju Ārmstrongu. G.Kellija spēlējusi tādās kinofilmās kā „Noķert zagli” (To Catch a Thief), „Aizmugurējais logs” (Rear Window), Dial M for Murder u.c. Savukārt 1954. gadā viņa ieguva Oskaru par filmu “Kantrimeitene” (The Country Girl).

1956. gadā Greisa Kellija apprecējās ar Monako princi Renē Grimaldi III. Laulībā viņiem piedzima trīs atvases – pašreizējais Monako princis Albērs, Monako princeses Stefānija un Hannoveres princese Karolīna.

Princese Greisa Kellija gāja bojā 1982. gada 14. septembrī, pēc traģiskas autoavārijas.

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
Advertisements