//
Tu lasi...
Kurp aiziet?, Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Pievēs Uzmanību

Apģērba tendences izlaidumam – mežģīnes, plisēti svārki, zilas krāsas uzvalks un šaura šlipse

Lai palīdzētu karstajā izlaiduma laikā izvēlēties atbilstošāko apģērbu, piemērotākos aksesuārus un apavus, tirdzniecības centrs Domina Shopping ir apkopojis praktiskus padomus. Tie būs noderīgi ne tikai jauniešiem, bet ikvienam, kam plānotājā kāda no maija vai jūnija dienām ir iezīmēta ar vārdu „Izlaidums”.

Padomi apģērba izvēlē meitenēm:

 • Atceries – izlaidums nav ballīte. Tāpēc minisvārkus, saplēstus džinsus, caurspīdīgu krekliņu un spilgtus aksesuārus labāk atstāj citai reizei.
 • Gari svārki šosezon ir „topā”. Taču, velkot tos izlaiduma dienā, atceries, ka pārējo apģērbu gan labāk izvēlies citā krāsā – tā izvairīsies no pārāk viengabalaina un smagnēja koptēla.
 • Neaizmirsti mazo somiņu – telefonam, lūpu krāsai un kabatas lakatiņam, ar ko notraust slepeno aizkustinājuma asaru pēc skolas direktora runas.
 • Izlaidumā klasiskas vērtības – uzvalks, glīta kleitiņa – būs nekļūdīga izvēle. Protams, papildināta ar aktuāliem aksesuāriem.
 • Less is more – izlaidums nav īstais brīdis, kad eksperimentēt ar savu ārējo izskatu. Gaumīga elegance Tevi izcels daudz veiksmīgāk nekā raibs stilu sajaukums.
 • Šopavasar ziedu raksti apģērbā būs tieši laikā ne tikai brīvdienu izklaidēm, bet arī izlaiduma tērpam.
 • Droši pērc, ja iepatikušies plisēti svārki. Tie šosezon dominē ne tikai „augstajā modē” un populāru dizaineru kolekcijās, bet arī piešķirs lielisku odziņu Tavam izlaiduma tērpam
 • Mežģīnes izskatās šiki un sievišķīgi – izvēloties šādu apģērbu, būsi trāpījusi desmitniekā.
 • Svītras apģērbā šosezon piestāvēs sportiskā stila piekritējiem – kā meitenēm, tā puišiem.

Padomi apģērba izvēlē puišiem

 • Izlaiduma uzvalka iegāde – īstais brīdis, lai investētu apģērbā. Tam jābūt gaumīgam un smalkam, turklāt uzvalka žakete kopā ar džinsa biksēm vai uzvalka bikses kopā ar modernu jaku Tev noderēs arī ikdienā, piešķirot tēlam stilīgu eleganci.
 • Ja redzi zilu uzvalku – ķer ciet! Ar šīs krāsas uzvalku pavisam noteikti būsi stilīgākais puisis izlaidumā.
 • Šosezon šlipses kļuvušas īpaši šauras – nekļūdīsies, ja izvēlēsies pēc principa –  jo šaurāka, jo labāka!
 • Džinsa biksēm šajā dienā saki NĒ. Pat īpaši stilīgām un modīgām.

Lai atvieglotu jauniešiem piemērotākā apģērba izvēli izlaidumam, tirdzniecības centra Domina Shopping mājaslapā iespējams aizpildīt īpašu testu un noskaidrot sev atbilstošāko apģērba stilu izlaidumam. Turklāt iedvesmai tirdzniecības centrs ir sarūpējis katram stilam atbilstošāko apģērbu komplektus, kas izlaidumā ļaus iemirdzēties ikvienam absolventam.

Turklāt Domina Shopping ir sagādājusi arī īpašu dāvanu – Dove dezodorantu un šampūnu – ikvienam, kurš laikā no 10. maija līdz 10. jūnijam iepirksies tirdzniecības centra veikalos 35 latu vērtībā.

Creative Commons LicenseThis work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Advertisements

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
Advertisements