//
Tu lasi...
Kurp aiziet?, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Svaigas Idejas, Ģimenes atpūta

Viss bērniem un vecākiem – no 25. līdz 27. maijam Ķīpsalā!

Jau no 25. līdz 27. maijam Ķīpsalā skanēs priecīgu bērnu smiekli un čalas, valdīs kņada un rosība, jo lieli un mazi bērni, topošie vecāki, jaunās ģimenes, vecvecāki, auklītes – visi, visi pulcēsies 6. preču un ideju izstādē mazuļu vecākiem, pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem “Bērnu pasaule 2012” un pasākumā “Kas te? Es te! Ķīpsalā”.

Pirmo reizi divās hallēs!

Šogad bērniem un vecākiem veltītais projekts Ķīpsalā būs divreiz lielāks un iespaidīgāks! Līdztekus izstādei “Bērnu pasaule” atsevišķā hallē pirmo reizi Latvijā notiks izglītojoša, izzinoša un izklaidējoša satura pasākums 4 līdz 9 gadus veciem bērniem “Kas te? Es te! Ķīpsalā”. Bērni varēs darbosies populārā LTV bērnu radījuma varoņu kvartālos, savukārt vecāki iepirkties un meklēt noderīgu informāciju blakus hallē, kur notiks izstāde “Bērnu pasaule 2012”.

Viss bērniem un vecākiem 

“Bērnu pasaule” ir vienīgā bērnu preču un ideju izstāde Latvijā, kuru apmeklē topošie vecāki, kas mērķtiecīgi gatavojas lielajam notikumam un iegādājas visu nepieciešamo mazuļa barošanai, vannošanai, apģērbšanai, ceļošanai, drošībai, rotaļām un labam miegam. Arī grūtnieces, kas vienuviet meklē piemērotu kosmētiku, apakšveļu, apģērbu un higiēnas preces, jaunie vecāki un vecvecāki, kas salīdzina preces, to kvalitāti un iegādājas vispiemērotāko, kā arī bērni, kas piemeklē sev jaunas lietas – sākot no rotaļlietām un beidzot ar bērnistabas iekārtojumu.

Izstāde biznesa veicināšanai


Šogad “Bērnu pasaule 2012” ekspozīciju veidos un izstādi sava biznesa veicināšanai izmantos vairāk nekā 150 uzņēmumi – “Troll Nursery”, “HiPP”, “Mothercare”, “Lelle.lv”, “autokreslini.lv”, “ThermoKid”, “Suwem”, “Happy Hats”, “Ratu birojs”, “Pinokkio”, “Koleta.lv”, “Bellamamita.lv”, “Zvolle”, “Gotrei”, “Beekid”, “Ducis Variations”, “M Avalanche” u.c.

Lai paaugstinātu apgrozījumu, izpārdotu esošās kolekcijas, vienkopus satiktu lielu skaitu mērķtiecīgu un pirktspējīgu pircēju… – tie ir tikai daži no iemesliem, ko uzņēmēji min, kā iemeslu dalībai izstādē. Šogad izstādes dalībnieku piedāvājuma sortiments būs vēl plašāks, turklāt bērniem līdz 9 gadu vecumam. Būs apģērbi un apavi, higiēnas preces, bērnu pārtika, preces mazuļu veselībai, muzikālas, attīstošas, radio vadāmas un izklaidējošas rotaļlietas, sporta preces, rotaļu laukumi, rati un auto krēsliņi, mēbeles bērnistabām un vēl daudz kas cits, turklāt par īpaši izdevīgām izstādes cenām! Tāpat izstādes dalībfirmas sola jaunumu prezentācijas, īpašas akcijas un interesantus konkursus.

Pasākumu rīkotāji lēš, ka trīs dienu laikā Ķīpsala sagaidīs vairāk nekā 22 000 ieinteresētu un pirktspējīgu apmeklētāju.

Ja arī Jūs vēlaties izstādi izmantot savu biznesa mērķu sasniegšanai, prezentēt savu piedāvājumu un pārdot preces un pakalpojumus, ir pēdējais brīdis pieteikt dalību “Bērnu pasaule 2012”, jo brīvo vietu izvēle ar katru mirkli sarūk.

Kolosāls piedzīvojums 

Atraktīvi un izzinoši burvju triki, interesanti eksperimenti, filmu animēšana, izglītojoši konkursi, viktorīnas, šovi, rotaļas, spēles, dejas un dziesmas… tās ir tikai dažas no pasākuma “Kas te? Es te! Ķīpsalā” aktivitātēm. Par kolosālu piedzīvojumu Ķīpsalā rūpēsies ne tikai Pukšs, Lupe, Varis un Konstantīns, bet vairāk nekā 35 Rīgas bērnu un jauniešu apmācību un iniciatīvu centri, sporta skolas, muzeji un gandrīz 600 jaunie mākslinieki, kas visas trīs dienas Ķīpsalā uzstāsies uz lielās skatuves.

Pukša sporta un ceļojumu kvartālā bērni varēs būvēt vairāk nekā 3 m augstu, skandināvu vigvama teltij līdzīgo „Kottu”, pārbaudīt savas spējas dažādos veiklības, uzmanības un izveicības uzdevumos. Varis pārsteigs ar aizraujošiem eksperimentiem un izzinošiem burvju trikiem, izmantojot pavisam vienkāršus, visiem pieejamus sadzīves priekšmetus, bet Konstantīna dabas kvartālā varēs apskatīt aizsargājamos augus un dzīvniekus, krāšņus minerālus. Savukārt Lupes kvartālā virmos māksla visdažādākajās tās izpausmēs!

Līdzās, bērniem un vecākiem veltītajam projektam Ķīpsalā, notiks arī izstāde “Vasaras svētki dārzam”, kas ar krāšņu ziedu ekspozīciju priecēs ne tikai puķkopjus, bet ikvienu.
Creative Commons LicenseThis work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: