//
Tu lasi...
From LATVIA With LOVE, Made in Latvia, Mode, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi

Jaunais Premium klases aromāts Opera

Parfimērijas līnija „Opera” (smaržas un tualetes ūdens sievietēm) – „Dzintars” premium klases aromāts. Jaunais aromāts ir uzņēmuma parfimēru izstrādāts, pēc savām kvalitātes iezīmēm tas neatpaliek no pasaules slavenākiem analogiem.

Mūsu „Opera” – tā ir „Dzintars” parfimērijas mākslas labāko tradīciju un visjaunāko parfimērijas modes strāvojumu apvienojums. Tā izgatavota no augstas kvalitātes izejvielām – dabiskām ēteriskām eļļām, lietojot mūsdienu tehnoloģijas, ar kurām strādā vadošie franču parfimēri.

“Mēs esam izvēlējušies iet pašu grūtāko ceļu, – stāsta „Dzintars” parfimēre Natālija Stasjukeviča.  Pašlaik, pasaulē saražo vairāk kā 1000 parfimērijas jaunumu gadā. Diemžēl, lielākā daļa no tiem ir tā saucamie flankeri – parfimērijas kloni (tas ir tad, kad vispirms rada pašu aromātu, bet pēc tam – tā versiju). Patiesi spilgts, neatkārtojams aromāts –  tas ir liels retums. Tāpēc, mēs esam izvirzījuši sev uzdevumu parfimērijas nozarē radīt kaut ko patiesi unikālu. Mēs veselu gadu strādājām pedantiski un ar iedvesmu. Mūsu „Opera” – tā ir „Dzintars” parfimērijas mākslas labāko tradīciju un visjaunāko parfimērijas modes strāvojumu apvienojums. Tā izgatavota no augstas kvalitātes izejvielām – dabiskām ēteriskām eļļām, lietojot mūsdienu tehnoloģijas, ar kurām strādā vadošie franču parfimēri”.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: