//
Tu lasi...
Kurp aiziet?, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Pievēs Uzmanību, Veselīgs dzīves veida, Ģimenes atpūta

Jūnija sākumā notiks pirmais Kundalini jogas festivāls Latvijā

No 7. līdz 10. jūnijam jūras krastā netālu no Jūrkalnes notiks pirmais Kundalini jogas festivāls Latvijā. Vairāk kā 15 ārvalstu un Latvijas Kundalini jogas pasniedzēji dalīsies savās zināšanās un praksē, ļaujot ielūkoties dziļāk pašam sevī, attīrīt ķermeni un prātu ar jogas nodarbībām, kā arī baudot veģetāru uzturu.

Festivāls notiks trīs diennaktis, un tajā būs iespēja piedalīties virknē nodarbību, kas veltītas attiecību un savstarpējās līdzāspastāvēšanas tēmai. Festivāla vadmotīvs – Kā veidot attiecības jaunajā Ūdensvīra laikmetā – pašam ar sevi, sev tuvajiem, Dievu un apkārtējo pasauli?

Kundalini jogas festivāla ietvaros ar savām zināšanām par to, kā cīnīties ar ego, dziedināties un ļauties dzīvei pilnīgā harmonijā, dalīsies Kamalroop Singh Nihang – vēsturiski oriģinālās un centrālās Khalsa organizācijas māceklis.

Savukārt latviski runājošā Kundalini jogas skolotāja no Zviedrijas Inga Strante nodarbībā „Būt draugos ar pārvērtībām” aicinās ikvienu izvērtēt savu dzīves stāstu un līdzsvarot to ar Kundalini jogas kriju un meditācijām. Tāpat viņa palīdzēs stiprināt savstarpējās attiecības un vārda spēku, lai veidotu pozitīvas un tuvas attiecības ar apkārtējiem.

Kundalini jogas Festivāla programma 

Latvijas Kundalini jogas skolotāju nodarbības notiks paralēli un katram būs iespēja izvēlēties sev interesējošo tēmu. Daļa nodarbību būs vērstas, lai labāk iepazītu sevi uz uzzinātu kā ikdienā tikt galā ar stresu, kā ieklausīties savā intuīcijā, kā atklāt un izkopt savus iekšējos talantus, kā dzīvot apzināti. Festivāla laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta arī pāru attiecību stiprināšanai – vairāki pasniedzēji stāstīs par veiksmīgām attiecībām, kā arī organizēs meditācijas pāriem, piedāvās elpošanas tehnikas un pozīcijas gan vīriešu, gan sieviešu individuālajai jogas praksei. Gan pašmāju, gan ārvalstu pasniedzēji festivāla laikā dalīsies pieredzē un atbildēs uz jautājumiem personības pilnveidošanā un iekšējās pasaules sakārtošanā, mudinot ikvienu būt harmoniskās attiecībās ne tikai ar apkārtējiem, bet arī ar sevi un savu personību.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: