//
Tu lasi...
Kurp aiziet?, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Pievēs Uzmanību

De Vino terases ikdiena un svinīgā atklāšana

Šī ir vieta, kur profesionāla un pieredzējusi komanda, laipna apkalpošana ikvienam apmeklētājam liek justies īpaši gaidītam. Gaumīgais un rūpīgi pārdomātais interjers ar elementiem, kas asociējas ar vīna darītavām, patīkama atmosfēra aicina šeit uzkavēties ilgāk. Savukārt jaunā āra terase ļauj paildzināt vasaras burvību.

Vīna cienītājiem terases atklāšanas  svētkos tika piedāvāti viegli, vasarīgi un valdzinoši sārtie vīni no Dienvidāfrikas (Papillon Sweet Rose, Van Loveren Blanc Noir Blush, Bovlei Cellar Rose), Spānijas (Siglo XX Granacha – Tempranillo Rose), Čīles (Montes Cherub Rose), Francijas (Remy Pannier Rose D`Anjou) un citām pasaules valstīm. Citur Latvijā nesastopami, interesanti un savdabīgi, ar savu raksturu spilgti atklāj katrs sava reģiona specifiku. Tas pauž vienu no galvenajiem „deVino” mērķiem- pastāvīgi meklēt un pilnveidot sortimentu ar visdažādākajiem vīniem, kuri pierāda, ka labs vīns ne vienmēr ir dārgs, ja vien zina, ko vēlas.

Papildinot īpašo vakara piedāvājumu viesiem bija vienreizēja iespēja nogaršot ar 3 Michelin zvaigznēm apbalvotā, El Bulli šefpavāra Ferran Adria kafijas recepti – kafijas kaviāru. Dažādu manipulāciju rezultātā iegūtais kafijas kaviārs ar pavisam citu tekstūru un garšu atklāja jaunu kafijas baudīšanas pieredzi. Šo unikālo receptūru Maija Mačevska ( profesionāla barista ) apguvusi Itālijā, LAVAZZA treniņu centrā.

Ikdienā „deVino” āra terse piedāvā dzērienkartes jauninājumus:
šokalādes – melleņu frappi karstām vasaras dienām un Espresso shakareto. Ēdienkartes pamatā ir dažādas uzkodas: salāti, siera un gaļas plates, kā arī gardākās karstmaizītes pilsētā!

Apliecinot cieņu vīna pasaulei šeit darbojas arī vīna skola, ko vada Valts Grīnbergs. Aizraujoši un pārliecinoši – tāds ir „de Vino” kolektīva  darba moto.
Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: