//
Tu lasi...
From LATVIA With LOVE, Kurp aiziet?, Made in Latvia, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Svaigas Idejas

Sestdien notiks lielākais Baltijā motošosejas čempionāts


Orange Weekends

25 augustā jau trešo reizi šajā sezonā notiek lielākais Baltijā motošosejas pasākums, kurā motošosejas klubs „Motoaplis” un LaMSF Motošosejas komisija pulcē ātrākos Baltijas motošosejniekus Biķernieku trasē. Motošosejas pasākums ir iecienīta sportistu un ģimeņu atpūtas vieta, atbalstot motošosejas ekstrēmistus un piedzīvojot motošosejas sacīkstes.

Šogad sacīkstes Biķerniekos būs grandiozas, tās ietver Baltijas Čempionāta posmu, uz kuru ieradīsies visātrākie motošosejas sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un daži no Somijas, lai cīnītos par svarīgajiem punktiem Baltijas čempionāta kopvērtējumā. Līdzās visātrākajiem un jaudīgākajiem Superbike klases vairākkārtējiem Baltijas čempioniem, daudzkārtējiem nacionālo čempionātu čempioniem un Igaunijas trases apļa rekordistu, stāsies skuteru un Zelta Mopēda braucēji. Neizpaliks arī tradicionālais Dzelzs Kausa izcīņas brauciens.

Biķernieku moto trase ir pati sarežģītākā, vēl pēc Padomju Savienības standartiem. Trases segums motosportistus nelutina visu 3,5 km garumā, tajā ir sastopamas ievērojamas augstuma līmeņa atšķirības, „aklie” līkumi, kā arī citas īpatnības, kas prasa maksimālu braucēja koncentrāciju un precizitāti, braucot ar vidējo ātrumu ~120 km/h. Sākot ar startu un beidzot ar finišu, tas ir liels izaicinājums ar milzīgu adrenalīna pieplūdumu, tā kā motocikla ātrums sasniedz līdz pat 245 km/h. Latvijā motošosejas ekstrēmisti, kas sacensības atmosfērā sajūt emocionālo piedzīvojumu ir aptuveni 200 cilvēki.

Motošosejas klubs „Motoaplis” Biķernieku kompleksajā sporta bāzē visas vasaras garumā organizē instruktora pavadījumā mototreniņus sportistiem un ielas braucējiem, aktīvākajiem ir sagatavots sacensību braucienu seriāls Motoapļa kauss. Motociklu braucienu starplaikos, Biķernieku kartinga trasē savu meistarību rādīs Latvijas skuteru čempionāta dalībnieki un šosezon atjaunotā Zelta Mopēda šosejas čempionāta dalībnieki. Sacīkstēs būs redzami arī jaunākie motocikli no Kawasaki ZX-10R, BMW S1000RR, ari Ducati 1199 Panigale.

Sacīkšu diena noslēgsies ar biedrības „Durka Racing” dibinātāja Arta Ozola izgatavotā Dzelzs Kausa izcīņu. Brauciens, kurā dalību varēs ņemt tikai 25 ātrākie dienas braucēji no jebkuras klases arī noslēgs lielo motošoseju šosezon Biķerniekos. Atlikušie divi čempionāta posmi tiks aizvadīti rekonstruētajā Pērnavas trasē.

Ieeja skatītājiem atvērta no plkst. 10:00, pirmie starti aptuveni 14:00. Sacīkšu apmeklētājiem visas dienas garumā ir iespēja apmeklēt dalībnieku parku, redzēt klātienē dalībnieku tehniku un sagatavošanās procesu sacensībām. Apbalvošana sāksies aptuveni19:00.

Apmeklētājiem, kuri būs ieradušies ar motocikliem, būs iespēja iebraukt un novietot motociklu blakus dalībnieku parkam.

Ieejas maksa sacīkstēs 2,00 LVL.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Orange Weekends

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: