//
Tu lasi...
Interesanti fakti, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību, Pārsteidzoši, Smieklīgi, Svaigas Idejas

Ķīnietis norija dimantu 7,6 tūks. latu vērtībā

Orange Weekends

Pielūkojot sev dimantu “Facets Sri Lanka” izstādē, Ķīnietis norija 1,8 miljonu rūpiju (14 tūlks. dolāru un 7,6 tūks. latu.) vērtu dimantu un tika aizturēts par zādzības mēģinājumu.

Ikgadējās Šrilankas lielākās dārgakmeņu un juvelierizstrādājumu izstādes “Facets Sri Lanka”, atklāšanas dienā, 32 gadus vecs ķīnietis bija pievērsis savu uzmanību, kādam noteiktam dimantam.

Kā stāsta viens no izstādes dalībniekiem, ķīnietis piegāja pie vitrīnas ar dārgakmeņiem un palūdza stenda īpašnieku parādīt tuvāk iepatikušo dimantu. „Viņš paņēma to rokās izliekoties, ka novērtē un pēkšņi ielika to sev mutē.” – stāsta veikala īpašnieks, kurā notika šis incidents.

Veikala īpašnieks vērsās pie izstādes apsardzes, tā aizturēja un nodeva policijai, ķīnieti ar dimantu puncī. Policisti kopā ar ķīnieti devās uz Kolombo pilsētas slimnīcu, kur viņam iedeva caurejas zāles. Dārgakmeņu veikala īpašnieks novērtēja dimantu 1,8 miljonu rūpiju, kas ir 14 tūlks. dolāru un 7,6 tūks. latu.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog


Orange Weekends

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Ziemassvētku Dāvanu tradīcijas
Rīga svin Šerloka Holmsa dzimšanas dienu

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: