//
Tu lasi...
From LATVIA With LOVE, Kurp aiziet?, Notiek Latvijā, Orange Jaunumi, Pievēs Uzmanību

Rīga svin Šerloka Holmsa dzimšanas dienu

Orange Weekends

5.janvārī Rīgā jau otro reizi norisināsies pilsētas svētki “Šerloka Holmsa dzimšanas diena”. Projekta autori ir mārketinga aģentūra PR LINIJA.

riga-svin-serloka-holmsa-dzimsanas-dienu

Projekts ir izveidots 2012. gadā un to ir atbalstījuši daudzi entuziasti un literārā varoņa pielūdzēji. Šis projekts ir veidots ar mērķi piepildīt mūsu pilsētu ar krāšņu un neaizmirstamu atmosfēru, organizēt daudzus interaktīvus pasākumus, pieaicināt tūristus no visas pasaules, un pats galvenais – jautri un neaizmirstami atzīmēt pasaulē visslavenākā un vismīlētākā izmeklētāja Šerloka Holmsa dzimšanas dienu.

riga-svin-serloka-holmsa-dzimsanas-dienu

Mūsu pilsēta ir vienīgā pasaulē, kurā svin ļoti neparastu dzimšanas dienu – pasaulē visslavenākā un visu paaudžu milētā izmeklētāja Šerloka Holmsa dzimšanas dienu. Mēs aicinām piedalīties unikālā kostīmu parādē “Šerloku Holmsu gājiens”, kas notiks pilsētas centrā un beigsies ar svētku ceremoniju pie slavenās Holmsa mājas “Beikerstrītā 221B” (Vecrīgā, Jaunielā 24).

Šajā dienā visiem angļu rakstnieka Konana Doila slaveno stāstu cienītājiem būs iespēja pārvērsties par pašu izmeklētāju vai kādu citu literāro tēlu. Labākos sagaida balvas, bet visiem dalībniekiem ir garantēta jautrība un neaizmirstamas atmiņas pēc mūsu pilsētas apmeklējuma. Turklāt, programmā ir paredzēti daudzi svētku pasākumi, kuros varēs piedalīties ik katrs svētku apmeklētājs. Visa aktuālākā informācija tiks publicēta pasākuma oficiālajā mājas lapā www.holmes.lv, kā arī mūsu Facebook lapā: Facebook.com/Sherlock Holmes`Birthday.

Creative Commons LicenseThis workis licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog


Orange Weekends

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākais modes pasākums Latvijā

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: