//
Tu lasi...
Kurp aiziet?, Orange Jaunumi, Pasākumi Rīgā, Pievēs Uzmanību, Tehnoloģijas, Ģimenes atpūta

Šī gada nozīmīgākais autodzīves notikums

Izstāde “Auto 2012” ir šī gada nozīmīgākais autodzīves notikums Baltijā, ko apliecina automobiļu importētāju un dīleru centieni šīs izstādes apmeklētājus pārsteigt ar daudziem pilnīgi jauniem un Latvijā vēl neredzētiem automodeļiem.

Apmeklētājiem izstāde auto “Auto 2012” Ķīpsalā durvis vērs 27. aprīlī un būs atvērta līdz pat 29. aprīlim. Šo trīs dienu laikā visiem, kuri vēlas iepazīt jaunākos automodeļus, būs iespēja vienuviet apskatīt automašīnas, kuras tikko ir nonākušas vai vēl tikai nonāks tirdzniecībā.

Automobiļu pirmizrādes

This slideshow requires JavaScript.

Daļa izstādes “Auto 2012” eksponātu Ķīpsalā piedzīvos Latvijas un Baltijas pirmizrādes. Šo modeļu vidū ir jāmin “Chevrolet Malibu”, “Fiat Freemont”, “Hyundai i30”, “Kia Optima”, “Opel Zafira Tourer”, “Peugeot 208”, “Seat Ibiza” un citi. Varbūt dažus minētos automobiļus Latvijā vērīgākie automobiļu pazinēji jau ir arī pamanījuši, tomēr plašākam interesentu lokam tie vēl nav demonstrēti.

Taču tas nebūt nav viss – automobiļu importētāji un dīleri ļoti aktīvi strādā pie tā, lai izstādē parādītu arī ko tādu, par ko Latvijā ir tikai dzirdēts. Šobrīd vēl nav iespējams pateikt, vai autotirgotājiem izdosies līdz izstādes sākumam Latvijā nogādāt visus iecerētos eksponātus. Ķīpsalā visticamāk ieraudzīsim “Isuzu D-MAX” jaunāko paaudzi, kā arī Ženēvas motoršovā pasaules pirmizrādi piedzīvojušo “Kia Cee’d”. Taču ir jānotiek brīnumam, lai “Auto 2012” eksponātu vidū mēs ieraudzītu arī pasaulē ažiotāžu radījušos “Opel Ampera” un “Subaru BRZ”. Kā zināms, brīnumi mēdz notikt, un gan izstādes organizatori, gan autodīleri cer šos spilgtos automobiļus aprīļa pēdējā nedēļas nogalē tomēr ieraudzīt Ķīpsalā.

Citroen DS3

Citroen DS3

Arī autoražotāji, kuri savus jaunākos modeļus jau ir paspējuši Latvijā parādīt, izstādē “Auto 2012” sola pārsteigt automīļotājus. Piemēram, pirmo reizi Latvijā vienuviet būs apskatāmi visi “Citroen DS” sērijas spēkrati – rallija trasēs sevi lieliski pierādījušajai “Citroen DS3” ielas versijai blakus stāsies “Citroen DS4” un “Citroen DS5”, kas tirdzniecībā Eiropā nonāca tikai 2012. gada priekšvakarā.

Auto, kurus darbina degvielas alternatīva

Suzuki SX4

Suzuki SX4

Ņemot vērā degvielas cenu kāpumu, izstādē “Auto 2012” īpaša uzmanība tiks pievērsta degvielas alternatīvai – “Ford” stendā būs atrodamas automašīnas tikai ar gāzes iekārtām. Arī “Suzuki” demonstrēs pilnpiedziņas automobili “SX4”, ko iespējams darbināt ar gāzi. Savukārt “Nissan”, “Mitsubishi” un, iespējams, arī “Opel” demonstrēs automobiļus, kurus uz priekšu dzen elektroenerģija. Piemēram, “Nissan” sola, ka elektromobili “Leaf” varēs ne tikai apskatīt, bet arī izmēģināt.

Īpašu vietu izstādē “Auto 2012” atradis arī “Latvijas Gada auto 2013” stends, kurā visi izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar automobiļiem, kas kandidē uz Latvijas prestižākās automobiļa godalgas iegūšanu.

Kā zināms, izstāde “Auto 2012” notiks vienlaikus ar autotūninga šovu “Auto Exotica 2012”, transporta un industriālās tehnikas izstādi “Transporta tehnika 2012” un specializēto autoservisu aprīkojuma, automobiļu remonta instrumentu un aksesuāru izstādi “Automehānika 2012”.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izstādes profesionāļiem: “Transporta tehnika 2012” un “Automehānika 2012”.

BT1 – Izstāžu zāle ĶĪPSALA 

Izstādes darba laiks:
27. aprīlī 11.00– 19.00
28. aprīlī 10.00– 19.00
29. aprīlī 10.00– 17.00

Biļešu cenas: .
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Skolniekiem līdz 18 gadiem – Ls 2,50
Pensionāriem – Ls 2,50
Pieaugušajiem – Ls 3,50
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1 pieaugušais un 3 bērni) – Ls 9,00

Creative Commons LicenseThis work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

Diskusijas

Vēl nav komentāru.

Atstāj savu komentāru

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Lielākās Tortes pasaulē
Kādu Rīgu tu vēlētos redzēt nākotnē?

Seko mums

Baltic2go.info Catalog

Čivinam

Copyrights

Creative Commons License This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekends Blog

All Rights Reserved. Copyright © 2012 Orange Weekends Blog

MyFreeCopyright.com Registered & Protected
%d bloggers like this: